KLOVIMA – teie talu edu valem!

Meeskond

Usume, et edukate ettevõtete lood on loodud nende heaks töötavate inimeste poolt. Meie tugevuseks on ühtne, kogenud ja väljakutseid armastav professionaalide meeskond. Kuigi meie meeskond on väike, on vastutus ideaalselt jaotatud, mis viib kiire ja sujuva suhtlemiseni ettevõttes. Meeskonnas on kõikide vajalike valdkondade spetsialistid, kes on hästi kursis masinate hoolduse, põllumajandustööde, põllukultuuride, nende hoolduse ja saagikoristuse spetsiifikaga, mis võimaldab süveneda kliendi vajadustesse ja pakkuda kõige optimaalsemat lahendust.

Hooaja jooksul liituvad meie meeskonnaga lojaalsed ja kogenud harvesteride operaatorid. Igal aastal saadame põldudele vähemalt 30–40 värskeimat harvesteri koos kogenud operaatoritega, kes teenindavad ühe hooaja jooksul üle 25 000 hektari.

Paindlikkus

Meie konkurentsieelis on paindlikkus ja võime kohaneda individuaalsete klientide vajadustega

Me ei keskendu kvantiteedile, vaid kvaliteedile. Saavutame kõrgeimaid tulemusi klientidega dialoogis. Pärast klientide ootuste kuulamist anname kvalifitseeritud teavet ja pakume sobivaima lahenduse. See tagab eduka pikaajalise koostöö.

Kasutame ainult maailma parimaid masinaid

Igal aastal laiendame ja uuendame oma põllumajandustehnika parki

90% saadaval põllumajandusmasinatest ei ole vanemad kui 3–5 aastat

Nendel, kes soovivad oma seadmeid uuendada, aitame vana müüa või osta ise.

Väärtused

1

Kliendi vajaduste kuulamine – süveneme alati iga kliendi olukorda, nõustame ja pakume kõige tõhusama lahenduse. Oleme paindlikud, seega saame pakkuda lahendusi kõigile erinevate vajadustega klientidele.

2

Koostöö – püüame muuta iga koostöö vastastikku kasulikuks, seega töötame ausalt ja professionaalselt. Meie jaoks on äärmiselt oluline vastastikune usaldus ning klientide ja äripartnerite vääriline tunnustamine, mille üle võime uhked olla.

3

Pidev täiustamine – pidev kasv on meile väga oluline, seega investeerime: uutesse, nutikatesse tehnoloogiatesse, inimestesse ja kaasaegsetesse juhtimislahendustesse, protsesside efektiivsesse korraldusse, kliendile suurema väärtuse loomisesse väiksemate kuludega.